Adventi koncertet rendeznek

Adventi hangversenyt rendeznek most vasárnap, december 15-én a Pécs-belvárosi Református Templomban (Szabadság u. 35.)

A 17 órakor kezdődő rendezvényen fellép a Pécs-belvárosi Református Egyházközség Nyáry Pál Énekkara, a Pécsi Református Kollégium Gimnáziumának Vegyeskara, valamint dr. Mészárosné Hegedűs Zsuzsanna énekművész.

A koncerten közreműködik Katits Benedikta orgonaművész, valamint Haffner-Kiss Alexandra trombitaművész. Az adventi hangversenyre a belépés ingyenes.

A programot „A társadalmi kohézió erősítése Pécsett” címet viselő, a Pécsi Városszépítő és Városvédő Egyesület és Pécs-belvárosi Református Egyházközség konzorciumában megvalósuló nagyszabású projekt részeként rendezik meg.

Sajtó neve: Bama
Megjelenés ideje: 2019.12.13.
Szerző: Ismeretlen
Pontos elérés: https://www.bama.hu/kozelet/helyi-kozelet/adventi-koncertet-rendeznek-2176527/